Logo      

Odborná typografie

Vybereme vám vhodné písmo, nabídneme vám odbornou sazbu češtiny, cizích jazyků, matematické i chemické sazby, knižní a novinové sazby. Vytvoříme popřípadě kaligrafické návrhy požadovaného merkantilu. Máme rozsáhlou knihovnu písma od Adobe a Linotype. Dosáhli jsme nejvyšší možné odbornosti typografie.

Stačí jen říci…

Užitá grafika

Vymezení pojmu ,,grafika,, je poměrně složité. V naší době nabízíme skoro už jen digitální grafiku. Digitalní grafika má mnoho výhod. Nabízíme grafiku v celé její šíři od kresby tužkou po počítačově vytvořené díla. Úpravu fotografií, vektorovou grafiku, a to i plakáty, pohlednice, knižní ilustrace aj. Nabízíme různé grafické styly a techniky.

Je jen na vás, co žádáte!

Počítačová 3D grafika

Potřebujete reálně vidět výrobek dřív než jej vyrobíte? Potřebujete zviditelnit sny a myšlenky? Vaše představy vytvoříme v realistickém podání či jinak? Dokonalou představu zviditelníme madelováním, texturováním, případnou animací (viz. dále) a renderováním nastavené scény. Takto vytvořená reklamní nabídka je dokonalá a neodolatelná.

Minimálně stačí i technický výkres.

Věřte nám.

Animace 3D

Animace je i základem pro film, reklamní spot. Vytvoříme-li vizualizaci ve 3D grafice, jsme schopni ji rozhýbat pro animovaný film. Je to nejvyšší meta moderní digitální ,,grafiky“. Je velice účinná pro reklamní účely. Nabízíme neomezenou tvorbu vašich myšlenek a představ. Ukázka videa zde. Bez limitu, pište či volejte.

Dynamické publikování – new era

Tradiční polygrafie začala ztrácet na významu, neboť přišel web on-line a e-mail nahrazuje klasickou poštu jako pravidelná forma komunikace. A teď, s všudypřítomnými chytrými telefony či tablety přibývá e-čtenářů. Chcete-li zůstat životaschopní, musíte přijmout nabídku nových dynamických publikačních technologií. Můžeme vám vytvořit jakékoliv dostupné informace, prezentace, reklamu pro všechny elektronické zařízení, včetně stolních počítačů, notebooků, netbooků, smartphonů, tabletů PC, a iPadů.

Kontaktujte nás, nečekejte…

Web a e-obchody

Vytváříme klasické i dynamické webové stránky. Klademe důraz na jedinečný design stránek v jednoduchosti a funkčnosti. Nejsme vyplňovači šablon a předloh! Webdesign znamená profesionální "ruční práci", ne klonování šablon a "naplňování obsahem". Nabízíme responzivní webdesign s tvorbou webu s plovoucí mřížkou - tj., že přizpůsobí zobrazení ve smartphonech, iPadech i počítačích. Nabízíme tvorbu animovaných bannerů ve Flash či spíše v HTML5, i interaktivních PDF dokumentů. 

Digital marketing

Nyní je tu nová služba digitálního obchodu, která obsahuje vše co potřebujete k prodejnímu růstu.

Nabízíme vám kompletní službu elektronického mailingu, digitální analýzy, sociální reklamy, cílení prezentace a webových řešení. Máme zkušenosti z real-time marketingových kampaní. Můžeme nabídnout nejnovější digital marketing s cílením přesných požadavků.

Prodávejte, co víc?...